Gimnazjum nr 7

im. Tradycji Herbu Wrocławia

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Osiągnięcia

Email Drukuj PDF

OSTATNIE OSIĄGNIĘCIA 2014/2015

  • Laureat Konkursu zDolny Ślązak Gimnazjalista – laureat historia
  • Finalista Konkursu zDolny Ślązak Gimnazjalista – finalista j.polski
  • Laureat w Konkursie na Najlepszy Samorząd Szkół Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych w kategorii za całokształt pracyOgólnopolska Olimpiada Kreatywności – 7 i 12 miejsce
  • V Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Poezji Mówionej i Śpiewanej Czesława Miłosza – II miejsce
  • Międzyszkolny konkurs „Matematyczne Origami" – wyróżnienie
  • Ogólnopolski Konkurs Piosenki Obcojęzycznej – III miejsce
  • Dolnośląski Konkurs Pieśni Artystycznej – III miejsce
  • V Konkurs Kolęd i Pastorałek – II miejsce
  • XXIV Powiatowy Konkurs Plastyczny „Wrocław, moje miasto" – I miejsce
  • My favourite komputer hero - II miejsce
  • X powiatowy Konkurs na Prezentację Multimedialną o Wrocławiu „Wrocławskie mosty" – wyróżnienie
  • Gimnazjalna Olimpiada I Pomocy – I miejsce – indywidualnie
  • Gimnazjalna Olimpiada I Pomocy – III miejsce zespołowo
  • Finał Dolnośląski Indywidualnych Biegów Przełajowych w Oleśnicy – I miejsce – 1 km, V miejsce – 2 km
  • VII Bieg Po Zdrowie „Trzymaj Formę" – III miejsce bieg indywidualny wśród gimnazjalistów
  • Mistrzostwa Wrocławia w Indywidualnych Biegach Przełajowych – II miejsce, V miejsce
  • Sztafetowe Biegi Przełajowe – II miejsce
  • Gimnazjada w Piłce Siatkowej Dziewcząt – II miejsce w finale
  • Gimnazjada w Piłce Siatkowej Dziewcząt – IV miejsce w Finale Strefy Wrocławskiej
  • Mistrzostwa Wrocławia Gimnazjady w Piłce Plażowej Chłopców – III miejsce
  • Gimnazjada w Piłce Siatkowej Chłopców – V miejsce
  • Puchar Polski Juniorów Młodszych w Judo VII miejsce
  • Turniej Piłki Siatkowej Chłopców im. Józefa Wołyńca – II miejsce

 

OSTATNIE OSIĄGNIĘCIA 2013/2014

  • Laureat Konkursu zDolny Ślązak Gimnazjalista – laureat historia
  • Finalista Konkursu zDolny Ślązak Gimnazjalista – finalista j.polski
  • Finalista Ligi Naukowej Humanistycznej – finalista j.polski
  • Laureat w Konkursie na Najlepszy Samorząd Szkół Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych w kategorii inicjatywa:
    - projekt „Teatr Łączy pokolenia”
    - LARP Gwiezdne Wrota Starożytności
  • V miejsce w Konkursie Wielka Wrocławska – V miejsce
  • Wyróżnienie XII Dolnośląskie Spotkania Teatrów Młodzieżowych „CHOCHOŁ” - wyróżnienie
  • XIX Powiatowy Konkurs Poetycki „Wrocław w twórczości poetyckiej młodzieży” – I miejsce, wyróżnienie
  • I Międzyszkolny Konkurs literacko-Plastyczny „Jestem autorem i edytorem książki” – II miejsce
  • XV Ogólnopolski Konkurs dla Młodych dramaturgów „Szukamy Polskiego Szekspira” – III miejsce
  • Międzyszkolny Konkurs recytatorski „Ubierz myśli w słowa” – II miejsce
  • Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Poezji Mówionej i Śpiewanej Czesława Miłosza – wyróżnienie
  • Konkurs o Unii Europejskiej – III miejsce
  • IX Wrocławski Konkurs o miecz Bolesława Chrobrego „Polska w czasach monarchii wczesnopiastowskiej” – wyróżnienie za pracę plastyczną
  • Konkurs „Nakręć się na wybory” – IV miejsce
  • Konkurs plastyczny Wielka Nagroda Wrocławia „Wrocławskie pomniki” – I miejsce, wyróżnienie
  • Wrocławski Konkurs „Przyroda pędzlem malowana” - wyróżnienie
  • Ogólnopolski konkurs piosenki angielskiej „Pokaż język” – V miejsce
  • Wielka nagroda Wrocławia Konkurs Multimedialny „Wrocławskie Pomniki” – I miejsce, III miejsce
  • Międzyszkolny Przegląd Piosenki Obcojęzycznej – wyróżnienie
  • Międzygimnazjalny Konkurs Geograficzny „Państwa nadbałtyckie” – finaliści
  • VII Regionalny Konkurs Chemiczny „Młody chemik eksperymentuje” – laureat II miejsce
  • Konkurs na wynalazek zorganizowany w ramach IV edycji programu edukacyjnego Akademia Wynalazców im. Roberta Boscha – I miejsce
  • Międzyszkolny konkurs „Matematyczne Origami” – III miejsce
  • VII Bieg Po Zdrowie „Trzymaj Formę” – II miejsce
  • Mistrzostwa Wrocławia w Indywidualnych Biegach Przełajowych – V miejsce, VI miejsce
  • Finał Dolnośląski Indywidualnych Biegów Przełajowych w Oleśnicy – IV miejsce, XXI miejsce
  • Indywidualne Mistrzostwa Lekkiej Atletyki Szkół Gimnazjalnych – I miejsce, VI miejsce
  • Finał Dolnośląski Lekkoatletycznej Gimnazjady – III miejsce
  • Finał Strefy Wrocławskiej w Piłce Siatkowej Kobiet – III miejsce

 

OSIĄGNIĘCIA - 2012/2013

  • Certyfikat Szkoły Odkrywców Talentów
  • Stypendium Prezydenta Wrocławia
  • Laureat Konkursu „zDolny Ślązak Gimnazjalista" – chemia
  • Laureat w Konkursie na najlepszy samorząd uczniowski szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych w kategorii „Za całokształt"
  • II miejsce grupy teatralnej INTEKTALIŚCI w Festiwalu Humoru i Satyry „Satyrykiada"
  • wyróżnienie grupy teatralnej INTEKTALIŚCI w Festiwalu Małych Form Teatralnych i Piosenki „Obciach"
  • IV miejsce drużyny dziewcząt we Wrocławskiej Gimnazjadzie w piłce siatkowej
  • V miejsce drużyny dziewcząt we Wrocławskiej Gimnazjadzie w piłce siatkowej – piłka plażowa
  • V miejsce w Mistrzostwach Polski Młodzików - Judo
  • VII miejsce w VII Pucharze Polski Juniorek Młodszych - Judo
  • Półfinał miasta drużyny chłopców we Wrocławskiej Gimnazjadzie w Piłce Siatkowej Chłopców
  • Finalista Konkursu Akademia Wynalazców im. R.Boscha
  • VII miejsce w ogólnopolskim Konkursie „Losy Żołnierza i dzieje Oręża Polskiego"
  • II miejsce w XVIII Konkursie Poetyckim: „Wrocław w twórczości poetyckiej młodzieży" Wrocławskie drzewa świadkami historii miasta
  • Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Literackim „Dom, miłość, rodzina – utrata tych wartości to bezdomność"
  • I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Literackim na opowiadanie o AIDS
  • Laureat w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim Poezji Mówionej i Śpiewanej Czesława Miłosza dla Uczniów Gimnazjów i Szkół Ponadgimnazjalnych
  • Wyróżnienie w XIII Dzielnicowym Konkursie Recytatorskim
  • Wyróżnienie w Międzyszkolnym XII Konkursie Recytatorskim „Wrocławska młodzież recytuje wrocławskich poetów"
  • IX miejsce w Konkursie Wielka Wrocławska

 

OSIĄGNIĘCIA - 2011/2012

  • Stypendium „zDolny Śląsk";
  • Laureat Konkursu „zDolny Ślązak Gimnazjalista" – matematyka;
  • Laureat Konkursu „zDolny Ślązak Gimnazjalista" – fizyka;
  • Laureat Konkursu „zDolny Ślązak Gimnazjalista" – chemia;
  • Laureat w Konkursie na najlepszy samorząd uczniowski szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych w kategorii „Inicjatywa";
  • Stypendium dla ucznia przyznane przez Kapitułę Dolnośląskiej Rady Wspierania Uzdolnień;
  • III miejsce we Wrocławiu drużyny chłopców w gimnazjadzie piłki siatkowej plażowej;
  • III miejsce we Wrocławiu drużyny dziewcząt w gimnazjadzie piłki siatkowej;
  • wicemistrzostwo gimnazjady w piłce siatkowej chłopców;
  • IV miejsce strefy Wrocław gimnazjady w piłce siatkowej chłopców;
  • LIGA NAUKOWA – finalistka;
  • Grand Prix za film "Pozory mylą w II Powiatowym Uczniowskim Festiwalu Filmowym "OSTARY 2012"
  • 1 laureatka w ogólnopolskim Konkursie Literackim „A to moja bajka właśnie";
  • 5 finalistów w wojewódzkim Konkursie Literackim: „I Ty możesz zostać mistrzem literatury nie tylko polskiej";
  • 2 laureatki Międzyszkolnego Konkursu Recytatorskiego Poezji Mówionej i Śpiewanej im. Czesława Miłosza;
  • 1 finalistka Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego;
  • 1 laureatka Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej;
  • 1 laureatka Rajdu Śladami Lwowa i Kresów Wschodnich;
  • 2 laureatki „VI Gimnazjalnego Konkursu I Pomocy";
  • 1 laureat Zimowego Turnieju Szachowego w MDE Fabryczna;
  • 1 laureatka XXI Konkursu Plastycznego „Wrocław, moje miasto".

 

Jesteś tu: Osiągnięcia