Gimnazjum nr 7

im. Tradycji Herbu Wrocławia

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Zajęcia pozalekcyjne w roku szkolnym 2016/2017 I SEMESTR

Email Drukuj PDF

Zajęcia pozalekcyjne w roku szkolnym 2016/2017 I SEMESTR

 Pobierz w pliku PDF.

 

Lp

Nazwisko i imię

zajęcia

godz.

dzień tygodnia

sala

Bielawna Magdalena

Angielski w mieście

Przygotowanie do egzaminu

11.00

13.40-15.15

sobota

poniedziałek

miasto

81a

Bielecka Barbara

Sparingi siatkówki

16.00-18.00

środa

40

Bogacki Paweł

Basketmania chłopców

15.15-16.45

wtorek

szkoły we Wrocławiu

4.

Borowiec Bożena

Wyrównywanie szans edukacyjnych

Wyrównywanie szans edukacyjnych

IPN

7.15

14.25-15.15

13.40-14.25

środa

poniedziałek

poniedziałek

81

81

5.

Brzostowska Anna

Exam class – klasy III

Konsultacje dla uczniów

IPN

7.15-8.45

14.30-15.15

14.30-15.15

piątek

wtorek

poniedziałek

68

6.

Dobrzyniecka Dorota

Partia Fantastyczno_Historyczna

Wyrównywanie szans edukacyjnych

Samorząd uczniowski

13.30-15.15

14.25-15.15

14.25-15.15

piątek

wtorek, czwartek

czwartek

20

27,20

20

7.

Ernst Hanna

Przygotowanie do bierzmowania

Wyrównywanie szans edukacyjnych

wg harmonogramu

14.25-15.15

wtorek

czwartek

parafia

19

8.

Grygorowicz Izabela

Wyrównywanie szans edukacyjnych

IPN

13.40-14.25

13.40-14.25

czwartek

piątek

71

71

9.

Janiszewska Małgorzata

Wyrównywanie szans edukacyjnych kl. III

Konsultacje dla chętnych

7l

8l

wtorek

wtorek

53

53

10

Jaworska Monika

Przygotowanie do konkursu

Wyrównywanie szans edukacyjnych

 

7 i 8 l.

8l

środa

wtorek

47

47

11

Komsta Waleria

pogotowie matematyczne

7.35-8.00

od poniedziałku do czwartku

71

12

Kowalska Ewa

Wyrównywanie szans edukacyjnych

IPN

Wyrównywanie szans edukacyjnych

13.40-14.25

13.40-14.25

7.30-8.00

czwartek

piątek

wtorek

49

49

49

13

Księska-Warzecha Anna

Konsultacje dla uczniów

Przygotowanie do konkursów i egzaminu gimnazjalnego

13.40-14.25

13.40-14.25

poniedziałek

czwartek

17

17

14

Kuriata-Leśniak Iwona

Koło muzyczne

Destination Imagination

14.30-16.00

13.30-14.30

poniedziałek

wtorek

18

18

15

Makus Jarosława

Koło teatralne

Koło teatralne

Destination Imagination

IPN

Wyrównywanie szans edukacyjnych

13.30-14.30

14.30-15.30

13.30-14.30

13.30-14.30

14.30-15.30

środa

poniedziałek

wtorek

poniedziałek

piątek

52

52

52

52

52

16

Marciniuk-Buryło Anna

Wyrównywanie szans edukacyjnych 3c i 3f

Konsultacje dla uczniów

Zajęcia rozwijające zainteresowania (teatralne)

7 l

7.15

6 l

poniedziałek

wtorek

czwartek

27

27

27

17

Niewiarowska-Bulik Marzenna

Wyrównywanie szans edukacyjnych

Spotkanie z bierzmowanymi wg harmonogramu

po 7 l

13.30

19.00

poniedziałek

niedziela

wtorek

54

kościół

kościół

18

Ostrowska Marta

Wolontariat

Zajęcia socjoterapeutyczne

 

 

 

19

Pancewicz Monika

Zdrowa 7”

8 l

poniedziałek

69

20

Płonka Tomasz

Wyrównywanie szans edukacyjnych

Przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego

7 l

7 l

poniedziałek

czwartek

16

16

21

Pucik Alina

Wyrównywanie szans edukacyjnych


Przygotowanie do konkursów

7.35-8.55


13.30-14.15

pon., środa, czwart., piąt.

wtorek

64


64

22

Rembecka Elżbieta

Koło informatyczne

14.30-15.15

środa

70

23

Skowron Dorota

Zajęcia dodatkowe dla chętnych

13.40-14.25

czwartek

83a

24

Smereka Przemysław

Wyrównywanie szans edukacyjnych

13.40-14.25

czwartek

52

25

Struzik Alina

Konsultacje dla uczniów

Wyjścia zorganizowane - kręgle

13.40-14.25

16.00-17.00

poniedziałek

środa

sala Gim.

Creator

26

Śmieszniak Izabela

Wyrównywanie szans edukacyjnych kl. 1

Wyrównywanie szans edukacyjnych kl. 2 + konsultacje

8l

7l

wtorek

piątek

28

28

27

Trembińska-Wasiak Izabela

Dodatkowa godzina języka hiszpańskiego

Dodatkowy hiszpański dla klas III

8.00

7 l

poniedziałek

czwartek

 

28

Wartecka Magdalena

Angielski w mieście raz w miesiącu

Wyrównywanie szans edukacyjnych

 

8 l

 

wtorki

 

16/17

29

Wysocka Małgorzata

Wyrównywanie szans edukacyjnych

 

7 l

1 l

poniedziałek

środa

72

72

30

Zagórska Danuta

Konsultacje

Zajęcia dla uczniów zdolnych

7 l

7 l

wtorek

piątek

26

26

31

Ziętara Grzegorz

Konsultacje z WOS i historii

Klub Dyskusyjny

14.30-15.15

1430-15.15

poniedziałek

środa

21

21

 

 

7l – 7 godz. lekcyjna od 13.40-14.25

8l – 8 godz. lekcyjna od 14.30 – 15.15

9l – 9 godz. lekcyjna od 15.20 – 16.05

 

 

Sportowe zajęcia pozalekcyjne I semestr 2016/2017

 

 

Nauczyciel

Rodzaj zajęć

Dzień i godzina lekcyjna

B.Bielecka

Siatkówka

poniedziałek i środa 9 lekcja

Frisbee/Boule

czwartek 7 lekcja

Badminton

czwartek 8 lekcja

Piłka ręczna

czwartek 9 lekcja

P.Bogacki

Unihokej

Wtorek 7 lekcja

Piłka nożna

Wtorek 8 lekcja

Basketmania

Wtorek 9 lekcja

Siłownia

czwartek 8 lekcja

M.Paluch

Tenis stołowy

czwartek 7 lekcja

Koszykówka

czwartek 8 lekcja

A.Klecha-Szymańska

Tenis stołowy

poniedziałek 7 lekcja

Siłownia

środa 8 lekcja

 

Jesteś tu: Organizacja Roku Szkolnego Zajęcia pozalekcyjne