Radosny Tydzień Niepodległości w G7

Od 5 do 11 listopada społeczność naszej szkoły obchodziła Radosne Święto Niepodległości.

W pierwszych trzech dniach towarzyszyły nam symboliczne kolory, czyli: zieleń - nadzieja (5 XI), czerń - walka (6 XI) oraz biel i czerwień, czyli zwycięstwo (7XI). Piątek (8 XI) był natomiast dniem wąsów Marszałka Piłsudskiego. Tego dnia samorządowa komisja konkursowa pod opieką pani Moniki Jaworskiej oceniała również pomysły klas na wystrój biało-czerwony oraz jego wykonanie.

W czasie długich przerw towarzyszyły nam również pieśni legionowe wykonywane przez uczniów. Nad ich koncertowym wykonaniem czuwała Pani Iwona Kuriata-Leśniak.

Uroczyste obchody zakończyliśmy 11 listopada udziałem w Radosnej Paradzie Niepodległości.

Jesteś tu: Organizacja