Szkoła Podstawowa nr 33 we Wrocławiu

Święto Niepodległości w SP33

99 rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości za nami. Samorząd ocenił wystrój klas, a najmłodsi uczniowie przygotowali niespodziankę. Klasy 1a i 1b w czasie przerwy zaprosiły gimnazjalistów i nauczycieli do wspólnego śpiewania pieśni narodowych. Wspaniałe wykonania nagrodzone zostało gromkimi brawami.

Gratulujemy pierwszoklasistom talentu i dziękujemy!

Pekin w „zasięgu” drużyny Gratka

Drużyna Gratka, która w tegorocznej Ogólnopolskiej Olimpiadzie Kreatywności zajęła I miejsce i zdobyła Nagrodę Oświecenia za Wyzwanie Społeczne (projekt ZASIĘG), przygotowuje się do udziału w Azjatyckiej Olimpiadzie Kreatywności DI 2017.

Wyjazd do Pekinu zrealizujemy dzięki aktywności członków drużyny, władzom Miasta Wrocławia, ale przede wszystkim pomocy Fundacji PZU, której wsparcie w wysokości 20 tysięcy umożliwiło zakup biletów lotniczych.

Dziękujemy sponsorom, a za Gratkę, wyruszającą do Pekinu 27 listopada, trzymamy kciuki.

Znalezione obrazy dla zapytania fundacja pzu

Pasowanie pierwszoklasistów na uczniów Szkoły Podstawoej nr 33

13 października odbyła się w naszej szkole wyjątkowa uroczystość – PASOWANIE PIERWSZOKLASISTÓW na UCZNIÓW SP nr 33.

Na stację Szkoła Podstawowa nr 33 zajechały „pociągi” z najmłodszymi adeptami nauki z klas 1a i 1b. Po wykonaniu kilku zadań, w tym rozwiązaniu zagadek dotyczących życia szkolnego, pierwszoklasiści udowodnili, że szkolne zasady nie są już dla nich tajemnicą a nauka trudnością.

Spotkanie było również wyznaniem dla rodziców, którzy przygotowane dla nich zadania wykonali śpiewająco.

Pociąg ze stacji Szkoła Podstawowa nr 33 wyjechał wzbogacony o kilka wagoników. Odjazd poprzedziło uroczyste ślubowanie uczniów i rodziców.

Wydarzenie pomogali przygotować gimnazjaliści, którym dziękujemy za poświęcony czas i czuwanie nad sprawnym przebiegiem uroczystości.

Gratulacje dla Martyny Obodyńskiej z 2c

"Mag słowa" to ogólnopolski konkurs poświęcony twórczości Tadeusza Różewicza. W tym roku w kategorii recytacja wzięło udział pięcioro gimnazjalistów: Jakub Godlewski z 3b, Oliwia Sikorska z 2a oraz Magda Mich, Julia Włodarczyk i Martyna Obodyńska z 2c.  Wszyscy recytowali wspaniale.

W gronie laureatów znalazła się Martna Obodyńska. Jest to z pewnością wspaniałe osiągnięcie, ponieważ w konkursie uczestniczyło 60 recytatorów.

Gratulujemy talentu i wrażliwości wszystkim, a Martynie sukcesu!

Europejski Dzień Języków Obcych

28 września z okazji Międzynarodowego Dnia Języków Obcych gimnazjaliści zrobili niespodziankę pierwszoklasistom. W czasie przerw uczniowie z klas 3b, 3c i 3e zaprosili swoich najmłodszych kolegów do zabaw i quizów.  Przygotowali też krótką inscenizację.

Za wspaniałe pomysły i poświęcony czas dziękują uczniowie z klasy 1a i 1b oraz Pani Magda Bielawna, nauczycielka języka angielskiego.

ZEBRANIA I KONSULTACJE Z RODZICAMI

ZEBRANIA I KONSULTACJE Z RODZICAMI
W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

14.09. 2017 r.  -  ZEBRANIA

12.10.2017 r. - KONSULTACJE

16.11.2017 r. -  ZEBRANIA

07.12.2017 r. -  KONSULTACJE

11.01.2018 r. -  ZEBRANIA

15.03.2018 r. - ZEBRANIA

19.04.2018 r. -  KONSULTACJE

10.05.2018 r. -  ZEBRANIA

Psycholog szkolny

Psycholog szkolny - Pani Adrianna Bzymek przyjmuje uczniów i rodziców w gabinecie nr 33 (parter):

• w poniedziałki w godzinach od 15:00 do 18:00
  • w środy w godzinach od 10:45 do 12:45

Opłaty za obiady

Opłaty za obiady przyjmowane będą wyłącznie na konto w PKO BANK  POLSKI

ul. Kolista 17

Koszt jednego obiadu: 5,50 zł x ilość dni żywionych w miesiącu.

Proszę w tytule podać nazwisko i imię dziecka, klasę oraz miesiąc i termin od kiedy dziecko będzie korzystać z obiadu.

Dowód wpłaty przedstawia się kierownikowi gospodarczemu celem otrzymania karty obiadowej na dany czas.

Odpisy obiadowe proszę zgłaszać telefonicznie  717986728 wewn. 110 do godziny 8:00.

INAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO 2017/2018

INAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO 2017/2018 ODBĘDZIE SIĘ 4 WRZEŚNIA 2017:

1. Dla uczniów szkoły podstawowej o godz. 9:00 w auli.
2. Dla uczniów gimnazjum o godz. 8.30 w salach lekcyjnych.

Przypominamy o spotkaniu dla rodziców klas I, które odbędzie się w dniu 29 sierpnia 2017 r. o godzinie 17:00 w auli naszej szkoły.

Szkoła Podstawowa nr 33 we Wrocławiu

Jesteś tu: Start