Szkoła Podstawowa nr 33

we Wrocławiu

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Zajęcia pozalekcyjne w roku szkolnym 2012/2013 I SEMESTR

Email Drukuj PDF

Zajęcia pozalekcyjne w roku szkolnym 2012/2013 I SEMESTR

Lp

Nazwisko i imię

zajęcia

godz.

dzień tygodnia

sala

Bielawna Magdalena

1. Koło j.angielskiego

2. wyrównywanie szans edukacyjnych

7l

7l

wtorek

czwartek

53

53

Bogacki Paweł

1. Zajęcia sportowe z uczniem zdolnym

2. wyrównywanie szans edukacyjnych – zajęcia sportowe

8l

7l

poniedziałek

czwartek

25

aula

Borowiec Bożena

1. Koło chemiczne

2. wyrównywanie szans edukacyjnych

7l

7l

piątek

wtorek

81

81

Brzostowska Anna

1. Koło teatralne

2. wyrównywanie szans edukacyjnych

7 i 8l

8l

środa

poniedziałek

korytarz koło biblioteki

68

Dobrzyniecka Dorota

1. Koło historyczne

2. wyrównywanie szans edukacyjnych

7l

7l

poniedziałek

wtorek

20

20

Dziasek Marcin

1. Terapia pedagogiczna

13.30

13.30

wtorek

czwartek

Ernst Hanna

1. przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego

2. Deutsch macht spaß – gry i quizy językowe

7l

7l

wtorek

czwartek

19

19

Franiuk Adam

1. Koło historyczne

2. Koło gier strategicznych

7l

7l

poniedziałek

czwartek

20

20

Grygorowicz Izabela

1. przygotowanie do egzaminu 3d

2. wyrównywanie szans edukacyjnych 2a i 2e

13.30

13.30

poniedziałek

czwartek

Janiszewska Małgorzata

1..Klub Młodych Twórców

2. wyrównywanie szans edukacyjnych

13.30-14.30

13.30-14.30

piątek

wtorek

53

53

Jaworska Monika

1. Koło biologiczne

2. wyrównywanie szans edukacyjnych

7l-8l

7-8l

wtorek

poniedziałek

47

47

Klecha-Szymańska Agnieszka

1. Badminton

2. Siłownia / Biegowe formy ruchu

15.15-16.00

16.00-16.45

czwartek

czwartek

d.sala

siłownia/teren

Księska-Warzecha Anna

1. „Übung macht den Meister” kl I i II

2. Vor dem Examen“ kl III

7l

7l

wtorek

środa

17

17

Kowalska Ewa

1. koło fizyczne

2. wyrównywanie szans edukacyjnych

3. konsultacje

8l

7l

7.30

poniedziałek

czwartek

wtorek

49

49

49

Kuriata-Leśniak Iwona

1. Koło muzyczne: instrumentalno-wokalne

2. Nauka gry na gitarze

14.35-15.15

15.15-16.00

środa

środa

18

18

Kuśmierczyk Magdalena

1. Zajęcia modelarsko-hafciarskie „Igłą malowane”

8l

środa

69

Kwiatkowski Maciej

1. Siłownia / Biegowe formy ruchu

2. Judo

8l

16.30-17.30

piątek

poniedziałek

siłownia/teren

m.sala

Makus Jarosława

1.Klub Młodego Dziennikarza

2. Humanistyczne Koło Naukowe

3. wyrównywanie szans edukacyjnych

7l

13.30

7l

czwartek

środa

piątek

52

52

52

Marciniuk-Buryło Anna

1. wyrównywanie szans edukacyjnych kl. II i III

2. zajęcia dla klasy 1b 9warsztaty dziennikarskie)

3. koło teatralne

7l

7l

8l

środa

środa

środa

27

27

korytarz koło biblioteki

Niewiarowska-Bulik Marzena

1. Koło dyskusyjne

2.Zajecia plastyczne

8l

8l

poniedziałek

czwartek

naprzemiennie

54

54

Pancewicz Monika

1. Zdrowa 7

2. zajęcia informatyczne

8l

8l

czwartek

wtorek

69

65

Płonka Tomasz

1. Eile mit weile czyli spisz się powoli

2. Das Examen stert bald vor der Tür“ kl. III

7l

7l

wtorek

czwartek

16

16

Pucik Alina

1. wyrównywanie szans edukacyjnych

2. koło turystyczne

7.30-8.00

13.30-14.30

wtorek, piątek

czwartek

64

64

Rembecka Elżbieta

1. Zajęcia z kl. 1d informatyka

2. Zajęcia z kl. 2b platforma Fronter

8l

8l

wtorek

poniedziałek

70

70

Rusiniak Elżbieta

1. wyrównywanie szans edukacyjnych kl. II

2. koło matematyczne

7.10

8l

czwartek

środa

72

72

Skowron Dorota

1. Koło j.angielskiego

2. zajęcia wychowawcze 1d

7l

6l

środa

środa

83a

83a

Smereka Przemysław

1. wyrównywanie szans edukacyjnych

7l

wtorek

68

Śmieszniak Izabela

1. przygotowanie do egzaminu 3a

2. wyrównywanie szans edukacyjnych

7l

7l

wtorek

środa

28

28

Wartecka Magdalena

1. wyrównywanie szans edukacyjnych 2f

2. Koło filmowe

8l

7l,8l,9l

poniedziałek

ostatni piątek miesiąca

26

Wysocka Małgorzata

1. wyrównywanie szans edukacyjnych

2. konsultacje

7l

8l

środa

środa

49

49

Zemirek Anna

1. Aerobik

2. Piłka koszykowa dziewcząt

8l

9l

poniedziałek

poniedziałek

s.gimnastyczna

Ziętara Grzegorz

1. koło historyczne

2. wyrównywanie szans edukacyjnych

8l

7l

poniedziałek

poniedziałek

21

21

7l – 7 godz. lekcyjna od 13.40-14.25

8l – 8 godz. lekcyjna od 14.30 – 15.15

9l – 9 godz. lekcyjna od 15.20 – 16.05

Jesteś tu: Dla Rodziców Psycholog szkolny