Opłaty za obiady

Opłaty za obiady przyjmowane będą wyłącznie na konto w PKO BANK  POLSKI

ul. Kolista 17

Koszt jednego obiadu: 5,50 zł x ilość dni żywionych w miesiącu.

Proszę w tytule podać nazwisko i imię dziecka, klasę oraz miesiąc i termin od kiedy dziecko będzie korzystać z obiadu.

Dowód wpłaty przedstawia się kierownikowi gospodarczemu celem otrzymania karty obiadowej na dany czas.

Odpisy obiadowe proszę zgłaszać telefonicznie  717986728 wewn. 110 do godziny 8:00.

Szanowni  Państwo Rodzice!

Na zebraniu Rady Rodziców w dniu 08.06.2016 wybrane zostało Towarzystwo Ubezpieczeniowe S.A. COMPENSA.
W dniach 1 – 2 IX.2016 uczniowie otrzymają oświadczenia o przystąpieniu do ubezpieczenia.
Państwa Rodziców zainteresowanych ubezpieczeniem dziecka proszę o wypełnienie oświadczenia i przekazanie go przez dziecko wychowawcy klasy.

Składka ubezpieczenia wynosi 50 zł, będzie zbierana na pierwszym zebraniu z rodzicami we wrześniu 2016.

Dyrektor Gimnazjum nr 7

Szczegółowe informacje:

Rada Rodziców zwraca się do Państwa z prośbą o DOBROWOLNE wpłaty na rzecz Rady Rodziców naszej szkoły w sugerowanej kwocie 40 zł

Rada Rodziców po raz kolejny zwraca się do Państwa z prośbą o DOBROWOLNE wpłaty na rzecz Rady Rodziców naszej szkoły w sugerowanej kwocie 40 zł (co daje jedynie 4 zł miesięcznie). Pieniądze te pośrednio lub bezpośrednio wracają do naszych pociech, a to ich dobro jest dla nas najważniejsze.

Dzięki wpłatom możemy wspierać i nagradzać, a także zachęcać do większej aktywności uczniów naszego gimnazjum. Dofinansowujemy nie tylko różnego rodzaju wydarzenia sportowe, kulturalne i naukowe, nagrody itp. Staramy się również pomagać w sytuacjach wyjątkowych, np. poprzez wsparcie dla uczniów, których rodziny, bywa, że nagle znajdą się w trudnej sytuacji finansowej.

Każda wpłacona złotówka trafia do naszych dzieci pod różnymi postaciami. W ubiegłym roku szkolnym z kwoty będącej w dyspozycji Rady Rodziców mogliśmy wesprzeć m.in. następujące inicjatywy:

Doradztwo edukacyjno-zawodowe

Doradztwo edukacyjno-zawodowe obejmuje :

• określanie predyspozycji i zainteresowań zawodowych ucznia
  • informację o zawodach
  • informację o wrocławskiej ofercie edukacyjnej
  • pomoc w zaplanowaniu swojego rozwoju edukacyjno-zawodowego

Opiekę nad Gimnazjum nr 7 sprawuje :

SZKOLNY OŚRODEK KARIERY
przy Liceum Ogólnokształcącym nr VI we Wrocławiu, ul. Hutnicza 45

DORADCA ZAWODOWY

Katarzyna Gientkowska