im. Tradycji Herbu Wrocławia

Szanowni  Państwo Rodzice!

Na zebraniu Rady Rodziców w dniu 08.06.2016 wybrane zostało Towarzystwo Ubezpieczeniowe S.A. COMPENSA.
W dniach 1 – 2 IX.2016 uczniowie otrzymają oświadczenia o przystąpieniu do ubezpieczenia.
Państwa Rodziców zainteresowanych ubezpieczeniem dziecka proszę o wypełnienie oświadczenia i przekazanie go przez dziecko wychowawcy klasy.

Składka ubezpieczenia wynosi 50 zł, będzie zbierana na pierwszym zebraniu z rodzicami we wrześniu 2016.

Szczegółowe informacje:

Rada Rodziców zwraca się do Państwa z prośbą o DOBROWOLNE wpłaty na rzecz Rady Rodziców naszej szkoły w sugerowanej kwocie 40 zł

Rada Rodziców po raz kolejny zwraca się do Państwa z prośbą o DOBROWOLNE wpłaty na rzecz Rady Rodziców naszej szkoły w sugerowanej kwocie 40 zł (co daje jedynie 4 zł miesięcznie). Pieniądze te pośrednio lub bezpośrednio wracają do naszych pociech, a to ich dobro jest dla nas najważniejsze.

Dzięki wpłatom możemy wspierać i nagradzać, a także zachęcać do większej aktywności uczniów naszego gimnazjum. Dofinansowujemy nie tylko różnego rodzaju wydarzenia sportowe, kulturalne i naukowe, nagrody itp. Staramy się również pomagać w sytuacjach wyjątkowych, np. poprzez wsparcie dla uczniów, których rodziny, bywa, że nagle znajdą się w trudnej sytuacji finansowej.

Każda wpłacona złotówka trafia do naszych dzieci pod różnymi postaciami. W ubiegłym roku szkolnym z kwoty będącej w dyspozycji Rady Rodziców mogliśmy wesprzeć m.in. następujące inicjatywy:

Doradztwo edukacyjno-zawodowe

Doradztwo edukacyjno-zawodowe obejmuje :

• określanie predyspozycji i zainteresowań zawodowych ucznia
  • informację o zawodach
  • informację o wrocławskiej ofercie edukacyjnej
  • pomoc w zaplanowaniu swojego rozwoju edukacyjno-zawodowego

Opiekę nad Gimnazjum nr 7 sprawuje :

SZKOLNY OŚRODEK KARIERY
przy Liceum Ogólnokształcącym nr VI we Wrocławiu, ul. Hutnicza 45

DORADCA ZAWODOWY

Katarzyna Gientkowska

Godziny pracy :
Poniedziałek   10.30 – 17.00
Wtorek               8.00 – 14.00
Środa                 8.00 – 13.00
Czwartek            8.00 – 14.30
Piątek                 8.00 – 14.00

telefon kontaktowy: 71 798 67 34 w. 141

Wrocławscy doradcy edukacyjno-zawodowi oferują:

• zajęcia grupowe z zakresu doradztwa edukacyjno-zawodowego dla uczniów gimnazjum i szkół ponadgimnazjalnych
  • porady indywidualne dla uczniów i ich rodziców
  • spotkania informacyjne z rodzicami
  • e-poradnictwo poprzez witrynę www.doradcy-wroclaw.pl

Strony internetowe:

Zmiana terminu konsultacji na 18 marca 2015 r.

Informuję, że ulega zmianie termin konsultacji dla rodziców z dnia 4 marca 2015 na dzień 18 marca 2015 r. godzina 17.30.
Przepraszamy za zmianę.

Zaproszenie do ankiety

Szanowni Państwo,

Informuję, że w naszej szkole - Gimnazjum nr 7 rozpocznie się problemowa ewaluacja zewnętrzna, w zakresie wymagania: uczniowie nabywają wiadomości i umiejętności określone w podstawie programowej; szkoła lub placówka wspomaga rozwój uczniów, z uwzględnieniem ich indywidualnej sytuacji; szkoła lub placówka, organizując procesy edukacyjne, uwzględnia wnioski z analizy wyników sprawdzianu, egzaminu gimnazjalnego, egzaminu maturalnego i egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie oraz innych badań zewnętrznych i wewnętrznych.
      Ewaluacja ma na celu gromadzenie informacji na temat jakości pracy szkół i funkcjonowania systemu edukacyjnego.

W związku z powyższym proszę Państwa o wypełnienie (4 lutego 2015) ankiety, zawierającej pytania na ww. temat. Ankieta jest w pełni anonimowa, można ją wypełnić w formie on-line lub papierowej.
      Dodatkowe informacje przekażą wychowawcy.

Zyta Mariola Słomka

Jesteś tu: Dla Rodziców Informacje dla rodziców