Pasowanie pierwszoklasistów na uczniów Szkoły Podstawoej nr 33

13 października odbyła się w naszej szkole wyjątkowa uroczystość – PASOWANIE PIERWSZOKLASISTÓW na UCZNIÓW SP nr 33.

Na stację Szkoła Podstawowa nr 33 zajechały „pociągi” z najmłodszymi adeptami nauki z klas 1a i 1b. Po wykonaniu kilku zadań, w tym rozwiązaniu zagadek dotyczących życia szkolnego, pierwszoklasiści udowodnili, że szkolne zasady nie są już dla nich tajemnicą a nauka trudnością.

Spotkanie było również wyznaniem dla rodziców, którzy przygotowane dla nich zadania wykonali śpiewająco.

Pociąg ze stacji Szkoła Podstawowa nr 33 wyjechał wzbogacony o kilka wagoników. Odjazd poprzedziło uroczyste ślubowanie uczniów i rodziców.

Wydarzenie pomogali przygotować gimnazjaliści, którym dziękujemy za poświęcony czas i czuwanie nad sprawnym przebiegiem uroczystości.

Jesteś tu: Aktualności Z życia szkoły Pasowanie pierwszoklasistów na uczniów Szkoły Podstawoej nr 33