Angielski w mieście w październiku

Kolejne wyjście w ramach naszej akcji "Angielski w mieście" to wizyta w galerii handlowej "Magnolia". Pojechaliśmy tam 8 października, jak zwykle w sobotę.

Jednym z kilku zadań było zorganizowanie imprezy pod wybranym przez każdą z drużyn hasłem. Uczniowie zadbali o to, by wymyślić ciekawe miejsce, znależć interesujące dekoracje i przygotować menu z naciskiem na "finger food". Magnolia okazała się doskonałym miejscem ze względu na wielość i rożnorodność sklepów.

Dodatkowo każdy zespół musiał rozwikłać zagadkę kryminalną i przy okazji odnaleźć miejsce przestępstwa. A jednemu z uczestników dzięki rozmowie z menadżerem "Empiku" udało się  załatwić dość istotną sprawę!

Jedynym sposobem komunikacji był oczywiście język angielski. Dziękujemy uczennicy klasy 3a i uczniom  3c za mile spędzony czas. Do zobaczenia w listopadzie!

M.Wartecka & M.Bielawna

Jesteś tu: Aktualności Z życia szkoły Angielski w mieście w październiku