Angielski w mieście - inauguracja

W sobotę 17.09.2016 r. rozpoczęliśmy nowy sezon naszej akcji "Angielski w mieście".  Spod szkoły wyruszyliśmy w okolice Narodowego Forum Muzyki, skąd udaliśmy się w kierunku Rynku, mijając Operę i podążając ulicą Świdnicką.

W trakcie spaceru uczniowie mieli możliwość wykorzystania swoich umiejętności komunikacyjnych w języku angielskim. Odwiedzili kawiarnię, kilka sklepów i podjęli się przeprowadzenia ankiety z przypadkowo spotkanymi w mieście przechodniami, również obcokrajowcami. Pod koniec uczestnicy kikugodzinnej wyprawy otrzymali wskazówki egzaminacyjne - takie konsultacje językowe w strugach deszczu.

Dziękujemy uczniom z klasy 3a, 3c i 3d za zaangażowanie i podjęcie wysiłku używania wyłącznie języka angielskiego. Zapraszamy wszystkich na kolejną edycję w październiku.

M. Bielawna i M.Wartecka.

Jesteś tu: Aktualności Z życia szkoły Angielski w mieście - inauguracja