Podsumowanie projektu "W poszukiwaniu wartości i autorytetow"

W tym roku ogólnoszkolny projekt związany ze Świętem Szkoły dotyczył poszukiwania wartości i autorytetów. W ramach projektu odbyło się wiele imprez i akcji, między innymi:

1. W październiku podczas Festynu Jadwiżańskiego organizowanego przez parafię św. Jadwigi Śląskiej na Kozanowie mieszkańcy osiedla mieli okazję wysłuchać montażu poetycko- muzycznego „Trudne pytania”.

2. W listopadzie „Trudne pytania” obejrzeli i wysłuchali też uczestnicy koncertu charytatywnego Gest Życzliwości, którego dochód przeznaczyliśmy na pomoc chłopcu cierpiącemu na chorobę nowotworową. W koncercie wzięli udział również inni artyści naszej szkoły oraz absolwent Piotr Bublewicz. Wydarzeniu towarzyszyła loteria, sprzedaż aniołków wykonanych przez uczniów oraz okazjonalne cegiełki.

3. Kolejne gesty życzliwości wzbogaciły naszą akcję podczas kiermaszu bożonarodzeniowego.Sprzedaż stroików, bombek, tomików poetyckich, dochód z kawiarenki zasiliła fundusz przeznaczony na pomoc.

4. W ramach działań odbył się również konkurs 7 Wspaniałych. Podsumowanie odbyło się podczas Święta Szkoły.

5.  Grupa teatralna Ambaras z 3c przygotowała spektakl „Second life”, który pokazał w krzywym zwierciadle problem uzależnienia od sztucznego i wirtualnego świata. Premiera przedstawienia odbyła się podczas Święta Szkoły.

Realizując tegoroczny projekt, staraliśmy się przede wszystkim poruszyć wrażliwość i zwrócić uwagę na najważniejsze wartości w życiu każdego człowieka.

Jesteś tu: Aktualności Z życia szkoły Podsumowanie projektu "W poszukiwaniu wartości i autorytetow"