„Trudne pytania” w kościele pw. św. Jadwigi Śląskiej na Kozanowie

18 października podczas niedzielnej mszy uczniowie naszej szkoły zaprezentowali montaż słowno-muzyczny „Trudne pytania”. Występ wzbogacił Jarmark Jadwiżański organizowany corocznie przez parafię pw. św. Jadwigi na Kozanowie.

Wydarzenie przygotowali uczniowie z klas:

3a – Krzysztof Mielczarek;

3c - Filip Ejsmund, Paulina Haładuda, Patrycja Karpińska, Jan Krowicki, Anna Krzysztan, Magda Kurczewska, Kamila Mrugowska, Kacper Niejadlik, Dominik Ortyl. Weronika Pacyna, Kacper Roziecki, Julia Słota, Maria Wargin;

3e – Natalia Wróbel;

3d – Kacper Bronowicki, Wiktor Piotrowski, Krystian Staśkiewicz;

2b – Paulina Brykarz, Małgorzata Maciuszek, Monika Padewska;

2d – Wiktoria Wolańska;

1a – Maja Litwicka;

1b – Oliver Kodur, Agata Sobańska;

1 c – Patryk Jurkowski.

Dziękujemy obsłudze technicznej, czyli uczniom z 3c: Michałowi Wilczyńskiemu i Adrianowi Nakielskiemu, szczególnie jednak absolwentowi naszej szkoły, niezastąpionemu Damianowi Schabowi.

Wszystkim uczniom dziękujemy za chwile refleksji i wzruszeń oraz godne reprezentowanie Gimnazjum nr 7.

Jesteś tu: Aktualności Z życia szkoły „Trudne pytania” w kościele pw. św. Jadwigi Śląskiej na Kozanowie