Gala Mistrzów Siódemki 2015

24 czerwca odbyła się w naszej szkole po raz pierwszy Gala Mistrzów Siódemki, podczas której za szczególne osiągnięcia i wyjątkową obecność w życiu Gimnazjum nr 7 zostali wyróżnieni uczniowie klas pierwszych i drugich.

W uroczystości wzięli udział Mistrzowie i ich Rodziny oraz Nauczyciele Gimnazjum nr 7.

Dyplomy wręczały pani Dyrektor, pani Wicedyrektor i nauczyciele w sześciu kategoriach:

Mistrzowie Nauki

Mistrzowie Kreatywności

Mistrzowie Sceny

Mistrzowie Sportu

Mistrzowie Wolontariatu

Mistrzowie Samorządu

Spotkanie uświetniły występy Mistrzów Sceny, czyli szkolnego chóru i muzyków. W nastrój i temat uroczystości wprowadziła nas natomiast Przypowieść o mędrcu, krótki spektakl przygotowany przez uczniów z klasy 2c i 3c, czyli: Dominika Ortyla, Marii Wargin, Weronki Pacyny, Patrycji Karpińskiej, Anny Krzysztan, Kamili Mrugowskiej, Kacpra Rozieckiego, Jana Żurko, Janka Krowickiego i Weroniki Kowalek.

Nad sprawnym przebiegiem spotkania czuwali: Weronika Kowalek z 3c i Jan Krowicki z 2c (konferansjerzy), Damian Schab z 3c (obsługa sprzętu i autor prezentacji), Radosław Wajer z 3c (obsługa techniczna) i Wiktoria Bielecka z 2c oraz Klaudia Jakubczyk z 2c (pomoc przy dyplomach).

Gratulujemy tegorocznym Mistrzom i życzymy im sukcesów w przyszłym roku szkolnym. Mamy też nadzieję, że do tego grona dołączą inni uczniowie Gimnazjum nr 7.

Jesteś tu: Aktualności Z życia szkoły Gala Mistrzów Siódemki 2015