im. Tradycji Herbu Wrocławia

HOTEL HAWAI-MONTEVISTA

Avinguda de la Roca Grossa 15

17310 Loret de Mar

Do zobaczenia 4 czerwca o 13.45. Zbiórka przed szkołą.

Zaproszenie na Galę VII Dolnośląskiego Konkursu Dziennikarskiego „Współczesny Dolny Śląsk”

Organizatorzy VII Dolnośląskiego Konkursu Dziennikarskiego „Współczesny Dolny Śląsk” mają zaszczyt zaprosić Laureatów i ich Opiekunów na uroczystość wręczenia nagród.

Laureaci ze szkół podstawowych (wywiad i fotoreportaż):

1. Oliwia Bryś ze Szkoły Podstawowej nr 64 im. Władysława Broniewskiego we Wrocławiu; opiekun: pani Monika Czarniewska;
  2. Weronika Duda ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Oławie; opiekun: pan Robert Piotrowski;
  3. Weronika Golańska ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Oławie; opiekun: pani Sabina Krawiec;
  4. Nina Gradowska z Publicznej Szkoły Podstawowej im. Jana Brzechwy w Stanowicach; opiekun: pani Beata Szkarłat;
  5. Radosław Grzelczak ze Szkoły Podstawowej im. Bohaterów Łużyckiej Brygady WOP w Gryfowie Śląskim; opiekun: pani Ewa Kasprzak,
  6. Emilia Kołodziej ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Oławie; opiekun: pani Justyna Piotrowska;
  7. Mirella Świerczak, Kamila Woźniak, Maja Gut ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Oławie; opiekun: pani Sylwia Płochow;
  8. Urszula Walas ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Oławie; opiekun: pani Justyna Piotrowska;

Laureaci z gimnazjów (wywiad i fotoreportaż):

1. Piotr Chrzanowski z Gimnazjum nr 1 im. Polskich Olimpijczyków w Oławie; opiekun: pani Jolanta Szewczyk;
  2. Filip Cybulak z Gimnazjum nr 1 im. Polskich Olimpijczyków w Oławie, opiekun: pani Jolanta Szewczyk;
  3. Wiktoria Jończyk z Gimnazjum nr 1 im. Polskich Olimpijczyków w Oławie; opiekun: pani Jolanta Szewczyk;
  4. Julia Kret z Gimnazjum nr 1 im. Polskich Olimpijczyków w Oławie; opiekun: pani Jolanta Szewczyk;
  5. Martyna Maciejko z Gimnazjum nr 1 im. Polskich Olimpijczyków w Oławie; opiekun: pani Jolanta Szewczyk;
  6. .Izabela Ostrowska z Gimnazjum nr 3 im. Polskich Noblistów w Oławie; opiekun: pani Alicja Ring;
  7. Katarzyna Szkarłat z Gimnazjum nr 1 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego Prymasa Tysiąclecia w Strzegomiu; opiekun: pani Iwona Krogel.

Zapraszamy Laureatów i Opiekunów 5 maja 2017 roku na godzinę 11.00 do czytelni Filii nr 16 Miejskiej Biblioteki Publicznej, ul Kolista 17  (budynek Gimnazjum nr 7 we Wrocławiu).

Destination Imagination - Pekin 2016

5 grudnia 2016 roku drużyna Gratka, która w ubiegłorocznej Olimpiadzie Kreatywności Destination Imagionation zajęła II miejsce, wyruszyła do Pekinu, by wziąć udział w Azjatyckiej Olimpiadzie DI. Tym razem Gratka również zdobyła II miejsce za Wyzwanie Ekstremalne, którego celem było rozwiązanie problemu związanego ze smogiem.

Pobyt w Pekinie, pełen niezapomnianych wrażeń, nowych wyzwań, przyjaźni zakończyliśmy 12 grudnia.

Trzymamy kciuki za tegoroczne drużyny!

Destination Imagination 2017

Udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Kreatywności Destination Imagination to prawdziwa przygoda i prawdziwe wyzwanie!

W tym roku, tak samo jak w ubiegłym, biorą w niej udział trzy drużyny, czyli:

1. GRATKA uczniowie z 2 c i 2 e, Wyzwanie Społeczne,

2. Schot’n’Friends, drużyna z 1 c, Wyzwanie Artystyczne,

3. ANONIMY, absolwenci z ubiegłorocznej 3c i dziewczyny z obecnej 3b, Wyzwanie Improwizacyjne.

Ostania drużyna weźmie też udział w Międzynarodowej Olimpiadzie Kreatywności, reprezentując Polskę i Gimnazjum nr 7.

Olimpiada będzie trwała od 16 do 19 marca.

Trzymamy kciuki!

WOLONTARIAT w G7 – podsumowanie pierwszego semestru

W tym roku szkolnym nasze działania realizujemy w ramach ogólnoszkolnego projektu „Nie jesteś sam”. `W pierwszym semestrze wiele się wydarzyło, między innymi:

21 października 2016 wybraliśmy się całą grupą na konferencję wolontariacką OPEN SPACE. Tematem spotkania była „Moda na wolontariat”. Braliśmy udział w dyskusjach i warsztatach.

9 i 10 listopada 2016 odbyły się warsztaty dla klas pierwszych pod tytułem „Wyjdź poza swój świat” przeprowadzone przez Psychologa z Hospicjum.

17 listopada 2016 podczas zebrań z rodzicami została zorganizowana kawiarenka, w której sprzedawano ciasta zrobione przez uczniów Gimnazjum nr 7. Głównym celem akcji było uzbieranie pieniędzy dla chorej Agatki.

19 listopada 2016 wolontariusze, głównie z 3 b oraz grupy kreatywnej GRATKA, przygotowali tradycyjny już koncert charytatywny Gest Życzliwośc

Jesteś tu: Aktualności Z życia szkoły