Święto Niepodległości w SP33

99 rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości za nami. Samorząd ocenił wystrój klas, a najmłodsi uczniowie przygotowali niespodziankę. Klasy 1a i 1b w czasie przerwy zaprosiły gimnazjalistów i nauczycieli do wspólnego śpiewania pieśni narodowych. Wspaniałe wykonania nagrodzone zostało gromkimi brawami.

Gratulujemy pierwszoklasistom talentu i dziękujemy!

Pasowanie pierwszoklasistów na uczniów Szkoły Podstawoej nr 33

13 października odbyła się w naszej szkole wyjątkowa uroczystość – PASOWANIE PIERWSZOKLASISTÓW na UCZNIÓW SP nr 33.

Na stację Szkoła Podstawowa nr 33 zajechały „pociągi” z najmłodszymi adeptami nauki z klas 1a i 1b. Po wykonaniu kilku zadań, w tym rozwiązaniu zagadek dotyczących życia szkolnego, pierwszoklasiści udowodnili, że szkolne zasady nie są już dla nich tajemnicą a nauka trudnością.

Spotkanie było również wyznaniem dla rodziców, którzy przygotowane dla nich zadania wykonali śpiewająco.

Pociąg ze stacji Szkoła Podstawowa nr 33 wyjechał wzbogacony o kilka wagoników. Odjazd poprzedziło uroczyste ślubowanie uczniów i rodziców.

Wydarzenie pomogali przygotować gimnazjaliści, którym dziękujemy za poświęcony czas i czuwanie nad sprawnym przebiegiem uroczystości.

Europejski Dzień Języków Obcych

28 września z okazji Międzynarodowego Dnia Języków Obcych gimnazjaliści zrobili niespodziankę pierwszoklasistom. W czasie przerw uczniowie z klas 3b, 3c i 3e zaprosili swoich najmłodszych kolegów do zabaw i quizów.  Przygotowali też krótką inscenizację.

Za wspaniałe pomysły i poświęcony czas dziękują uczniowie z klasy 1a i 1b oraz Pani Magda Bielawna, nauczycielka języka angielskiego.

Wycieczka do Hiszpanii

Adres hotelu:

HOTEL HAWAI-MONTEVISTA

Avinguda de la Roca Grossa 15

17310 Loret de Mar

Do zobaczenia 4 czerwca o 13.45. Zbiórka przed szkołą.

Zaproszenie na Galę VII Dolnośląskiego Konkursu Dziennikarskiego „Współczesny Dolny Śląsk”

Organizatorzy VII Dolnośląskiego Konkursu Dziennikarskiego „Współczesny Dolny Śląsk” mają zaszczyt zaprosić Laureatów i ich Opiekunów na uroczystość wręczenia nagród.

Laureaci ze szkół podstawowych (wywiad i fotoreportaż):

Jesteś tu: Aktualności Z życia szkoły