Szkoła Podstawowa nr 33

we Wrocławiu

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

LIST DO RODZICÓW UCZNIÓW KLAS I

Email Drukuj PDF

LIST DO RODZICÓW UCZNIÓW KLAS I

 

"Nie tak ważne, żeby człowiek dużo wiedział, ale żeby dobrze wiedział,
nie żeby umiał na pamięć, a żeby rozumiał,
nie żeby go wszystko trochę obchodziło, a żeby go coś naprawdę bardzo zajmowało."

J. Korczak

 

Szanowni Państwo,

   już za kilka tygodni (od 1 września 2017  roku)  Wasze dziecko rozpocznie ważny etap swojego życia - pójdzie do szkoły. Dziękując Państwu za zaufanie i powierzenie nam swoich pociech chciałabym serdecznie zaprosić na spotkanie informacyjne, które odbędzie się w dniu 29 sierpnia 2017 r. o godzinie 17:00 w auli naszej szkoły. Kadra pedagogiczna opowie o ofercie edukacyjnej szkoły oraz kwestiach organizacyjnych.


    Zdając sobie sprawę jak wielkim wyzwaniem logistycznym i finansowym jest dla Państwa przygotowanie niezbędnych dla ucznia rzeczy, na stronie szkoły sp33.wroclaw.pl podajemy wyprawkę pierwszoklasisty. 
    Jednocześnie pamiętajmy, że pójście do szkoły to ważne wydarzenie przede wszystkim dla Państwa dzieci (a naszych przyszłych uczniów). Podejmujcie Państwo  decyzje wspólnie z dzieckiem, niech zeszyty będą z jego ulubionym bohaterem, a inne rzeczy, kolorowe - odpowiadają gustom dziecka. Odpowiedni tornister i wyprawka ułatwią mu wywiązywanie się z codziennych obowiązków. Mogą mieć one wpływ na to, czy uczeń będzie miał pozytywne bądź negatywne skojarzenia związane ze szkołą.
    Kończąc, życzę Państwu i Waszym pociechom udanych wakacji oraz  nabrania sił przed czekającymi nas wyzwaniami jakie przyniesie rok szkolny 2017/2018.

                                                                                                                                   Dyrektor SP33 we Wrocławiu

Jesteś tu: Aktualności Ważne komunikaty LIST DO RODZICÓW UCZNIÓW KLAS I