Szkoła Podstawowa nr 33

we Wrocławiu

 • Full Screen
 • Wide Screen
 • Narrow Screen
 • Increase font size
 • Default font size
 • Decrease font size

Szkoła Podstawowa nr 33

Email Drukuj PDF

 Drogi Rodzicu!

 

Informujemy, że w związku z wdrażaniem reformy oświaty podjęta została decyzja o utworzeniu Szkoły Podstawowej nr 33, która funkcjonować  będzie od 01.09.2017 r. w budynku Gimnazjum nr 7 im. Tradycji Herbu Wrocławia przy ulicy Kolistej 17.

 

Przez cały okres funkcjonowania Gimnazjum nr 7 podejmowaliśmy działania mające na celu wszechstronny rozwój każdego ucznia. Zachęcaliśmy ich do różnej aktywności rozwijającej zainteresowania i talenty, koncentrując się głównie na:

 

 1. Kreatywności -1 i 2 miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Kreatywności w 2016, 2017 r., tytuł: Szkoła Kreatywności 2015, 2016, 2017)
 2. Samorządności - coroczny zwycięzca lub laureat konkursu na najlepszy samorząd szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych Wrocławia w latach 2004 – 2016)
 3. Wolontariacie - laureaci konkursu Ośmiu Wspaniałych, współpraca z Fundacją Mam Marzenie (nagroda specjalna Marzenka), Domem Pomocy Społecznej, Domem Samotnej Matki, Wrocławskim Hospicjum dla Dzieci, Szkołą dla Uczniów z Dziecięcym Porażeniem Mózgowym
 4. Kulturze dyskusji - 1,2 miejsce we wrocławskim Międzygimnazjalnym Konkursie Debat Oksfordzkich w latach 2016,2017
 5. Rozwijaniu talentów artystycznych - zwcięzcy i laureaci wojewódzkich i ogólnopolskich konkursów recytatorskich, muzycznych i teatralnych, regularna współpraca z Teatrem Arka i Teatrem Współczesnym
 6. Rozwijaniu talentów sportowych – w zakresie judo i piłki siatkowej, znaczące sukcesy sportowe
 7. Rozwijaniu patriotyzmu – coroczne projekty poświęcone historii miasta, regionu ikraju, tytuły klas herbowych , współpraca z Radą Miejską Wrocławia

 

Potwierdzeniem słuszności naszych działań są sukcesy naukowe naszych uczniów: zwycięzcy i laureaci zDolnego Ślązaka, olimpiad przedmiotowych, stypendyści Prezydenta Wrocławia, posłowie na Sejm Dzieci i Młodzieży,

 

Mamy zamiar działać tak dalej, zwłaszcza w obliczu nowych wyzwań związanych z wdrażaną reformą oświaty.

Jesteś tu: Aktualności Ważne komunikaty Szkoła Podstawowa nr 33