Szkoła Podstawowa nr 33

we Wrocławiu

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Konkursy

Grand Prix dla Moniki Padewskiej z 3b!!!

Email Drukuj PDF

14 grudnia w Gimnazjum nr 2 im. Józefa Mackiewicza odbył się XII Przegląd Twórczości Zakazanej w PRL-u. Jury w składzie: Maria Lubieniecka - przewodnicząca, Tatiana Iwanow, Marek Szydło, Małgorzata Szeptycka, Roman Kowalczyk przyznało Monice Padewskie Grand Prix za wykonanie pieśni Jacka Kaczmarskiego "Dzieci Hioba" oraz recytację wiersza Mariana Hemara "Moja przekora".

Okazało się, że po raz pierwszy w historii tego konkursu jeden uczestnik (tu: uczestniczka) otrzymał najwyższą nagrodę za recytację i śpiew.

Przy wykonaniu piosenki Monice towarzyszyli: Oliver Kodur z 2b (pianino) oraz Hanna Szołek z 3b (skrzypce).

Gratulujemy Monice talentów i życzym kolejnych sukcesów!

 

 

VII Dolnośląski Konkurs Dziennikarski „WSPÓŁCZESNY DOLNY ŚLĄSK"

Email Drukuj PDF

konkurs

VII Dolnośląski Konkurs Dziennikarski
"WSPÓŁCZESNY DOLNY ŚLĄSK"
rok szkolny 2016/2017

 

Więcej…

Gratulacje dla Marty Dzwonkowskiej z 2b

Email Drukuj PDF

24 października odbyła się Gala Laureatów  Ogólnololskiego Konkursu MAG SŁOWA, którego "bohaterem" jest Tadeusz Rózewicz, wybitny polski poeta, dramaturg, prozaik, a ideą przybliżenie twórczości "maga słowa".

Marta Dzwonkowska zajęła II miejsce w kategorii literackiej. Gratulujemy wspaniałego wyniku i mądrej pracy. A oto jej fargment:

Więcej…

Szkolny Konkurs Recytatorski

Email Drukuj PDF

16 października w czytelni Filii nr 16 Miejskiej Biblioteki Publicznej odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski.

Gratulujemy uczestniczkom odwagi i determinacji, dziękujemy za wrażliwość na liryczne słowa i mądrość poetów, a szczególnie gratulujemy:

I miejsca Monice Padewskiej z 3b 

II miejsca Nadii Brukarczyk z 2b

III miejsca Paulinie Brykarz z 3b

 

Zaproszenie na Galę VI Dolnośląskiego Konkursu Dziennikarskiego „Współczesny Dolny Śląsk”

Email Drukuj PDF

Gratulujemy Laureatom VI Dolnośląskiego Konkursu Dziennikarskiego „Współczesny Dolny Śląsk” i zapraszamy zwycięzców wraz z opiekunami na Galę, która odbędzie się 6 maja. Spotykamy się o godzinie 11.00 w czytelni Filii nr 16 Miejskiej Biblioteki Publicznej, która mieści się w budynku Gimnazjum nr 7 we Wrocławiu przy ul. Kolistej 17.

Lista laureatów 

GIMNAZJUM

1. Joanna Błaszczyk - Gimnazjum nr 1 im. Polskich Olimpijczyków w Oławie,  opiekun: Jolanta Szewczyk,

2. Karol Bugajski - Gimnazjum nr 23 we Wrocławiu, opiekun: Wioletta Konopka-Różanowska, 

3. Wiktoria Jończyk, Gimnazjum nr 1 im. Polskich Olimpijczyków w Oławie,  opiekun: Jolanta Szewczyk,

4. Mikołaj Kołodziej -  Gimnazjum nr 1 im. Polskich Olimpijczyków w Oławie, opiekun: Jolanta Szewczyk,

5. Filip Kretowicz - Gimnazjum nr 1 im. Polskich Olimpijczyków w Oławie, opiekun: Jolanta Szewczyk,

6. Milena Malkowska  - Gimnazjum Specjalne nr 60 przy Dolnośląskim Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym nr 13 dla Niewidomych i Słabowidzących, opiekun: Maria Świergoń,

7. Anna Wróblewska – Zespół Szkół Sportowych w Lubinie, Gimnazjum nr 2, opiekun: Gerard Bawarczy,

8. Filip Zalewa - Gimnazjum nr 11 im. Stefana Batorego w Zespole Szkół nr 10, opiekun: Monika Obara- Bielewic.

SZKOŁY PODSTAWOWE:

1. Wiktoria Benuszak- Szkoła Podstawowa w Gryfowie, opiekun: Ewa Kasprzak,     

2. Oliwia Bryś Szkoła Podstawowa nr 64 we Wrocławiu,  opiekun: Monika Czarniewska,

3.Natalia Gadzinowska Szkoła Podstawowa nr 3 we Wrocławiu,  opiekun: Krystyna Pławska,

4. Amelia Lenkiewicz, Szkoła Podstawowa nr 82 we Wrocławiu,  opiekun: Joanna Lewicka – Burek,

5. Kacper Lis - Szkoła Podstawowa nr 1 w Oławie, opiekun: Monika Gawron,

6. Dagmara Maksymiszyn, Szkoła Podstawowa nr 1 w Oławie,  opiekunowie: Justyna Piotrowska, Robert Piotrowski,

7. Maja Maziarz, Szkoła Podstawowa nr 1 w Oławie,  opiekun: Monika Gawron,

8. Julia Pajer, Szkoła Podstawowa nr 1 im. B. Chrobrego w Oławie,  opiekunowie: Justyna Piotrowska, Robert Piotrowski,

9. Zofia Podlecka, Szkoła Podstawowa nr 1 w Oławie,  opiekun:  Monika Gawron,

10. Wiktoria Rożek – Szkoła Podstawowa nr1 im. J. Wyżykowskiego w Polkowicach,  opiekun:  Marcin Zarzycki,

11. Igor Siestrzeńcewicz-Bohusz, Szkoła Podstawowa nr 3 we Wrocławiu,  opiekun: Krystyna Pławska,

12. Katarzyna Szkarłat, Szkoła Podstawowa nr 4 im. K. Makuszyńskiego w Strzegomiu,   opiekun: Dorota Bielawska.

Gratulują Laureatom i serdecznie zapraszają

Organizatorzy Konkursu

Strona 2 z 19

Jesteś tu: Aktualności Konkursy