Szkoła Podstawowa nr 33

we Wrocławiu

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Zaproszenie do ankiety

Email Drukuj PDF

Szanowni Państwo,

      Informuję, że w naszej szkole - Gimnazjum nr 7 rozpocznie się problemowa ewaluacja zewnętrzna, w zakresie wymagania: uczniowie nabywają wiadomości i umiejętności określone w podstawie programowej; szkoła lub placówka wspomaga rozwój uczniów, z uwzględnieniem ich indywidualnej sytuacji; szkoła lub placówka, organizując procesy edukacyjne, uwzględnia wnioski z analizy wyników sprawdzianu, egzaminu gimnazjalnego, egzaminu maturalnego i egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie oraz innych badań zewnętrznych i wewnętrznych.
      Ewaluacja ma na celu gromadzenie informacji na temat jakości pracy szkół i funkcjonowania systemu edukacyjnego.

      W związku z powyższym proszę Państwa o wypełnienie (4 lutego 2015) ankiety, zawierającej pytania na ww. temat. Ankieta jest w pełni anonimowa, można ją wypełnić w formie on-line lub papierowej.
      Dodatkowe informacje przekażą wychowawcy.

Z poważaniem
Zyta Mariola Słomka
Dyrektor Gimnazjum nr 7

Jesteś tu: Aktualności Informacje dla rodziców Zaproszenie do ankiety