Zaproszenie do ankiety

Szanowni Państwo,

Informuję, że w naszej szkole - Gimnazjum nr 7 rozpocznie się problemowa ewaluacja zewnętrzna, w zakresie wymagania: uczniowie nabywają wiadomości i umiejętności określone w podstawie programowej; szkoła lub placówka wspomaga rozwój uczniów, z uwzględnieniem ich indywidualnej sytuacji; szkoła lub placówka, organizując procesy edukacyjne, uwzględnia wnioski z analizy wyników sprawdzianu, egzaminu gimnazjalnego, egzaminu maturalnego i egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie oraz innych badań zewnętrznych i wewnętrznych.
      Ewaluacja ma na celu gromadzenie informacji na temat jakości pracy szkół i funkcjonowania systemu edukacyjnego.

W związku z powyższym proszę Państwa o wypełnienie (4 lutego 2015) ankiety, zawierającej pytania na ww. temat. Ankieta jest w pełni anonimowa, można ją wypełnić w formie on-line lub papierowej.
      Dodatkowe informacje przekażą wychowawcy.

Zyta Mariola Słomka
Dyrektor Gimnazjum nr 7