Szkoła Podstawowa nr 33

we Wrocławiu

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Obóz sportowy

Email Drukuj PDF

W dniach 4-8 listopada 2015 w Twardogórze w Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji klasy sportowe o profilu siatkarskim - 2a i 3a, przebywały na obozie sportowym. Przygotowywały się one do rozgrywek Wrocławskiej Gimnazjady w Siatkówce. W ubiegłym roku Nasza drużyna dziewcząt zdobyła srebrny medal ustępując tylko drużynie Gimnazjum nr 5 - późniejszemu Finaliście Mistrzostw Polski.
Pierwsze zmagania siatkarskie chłopców i dziewcząt w bieżącym roku szkolnym rozpoczynają się 11 grudnia. Trzymajmy kciuki za Naszych reprezentantów!

 Zapraszamy do obejrzenia filmu z obozu:

Jesteś tu: Aktualności Sport Obóz sportowy