Szkoła Podstawowa nr 33

we Wrocławiu

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

IX bieg po zdrowie

Email Drukuj PDF

W sobotę 26.09.2015 odbył się "IX bieg po zdrowie", organizowany w ramach programu "Trzymaj formę", w której udział co roku bierze nasza szkoła. Patronem tej plenerowej imprezy organizowanej w Parku Słowackiego jest: Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny, Dolnośląskie Centrum Onkologii oraz Wrocławski Szkolny Związek Sportowy.

Celem imprezy było promowanie zdrowego i aktywnego stylu życia, podczas której uczymy się, jak można aktywnie wypoczywać na świeżym powietrzu oraz poznajemy różne sporty. Kulminacyjnym punktem imprezy jest bieg dookoła parku. Do momentu rozpoczęcia biegu, czas na świeżym powietrzu umilały pokazy klubów tanecznych. A rozgrzewkę przed biegiem prowadzili instruktorzy Zumby. Pod okiem trenerów osiedlowych można było się sprawdzić w celności rzutów do kosza, rywalizować w badmintona, pobawić się w zawodników sumo ubranych w specjalne dmuchane stroje.

W biegu na dystansie 900m w kategorii dziewcząt szkół Gimnazjalnych uczennica Naszej szkoły Daria Szumiel zajeła I miejsce.

Gratulujemy i dziękujemy całej reprezentacji:

Darii Szumiel,

Ani Chęć,

Wiktorii Krzemińskiej,

Martynie Olczyk,

Weronice Maj,

Wiktorowi Wargin,

Szymonowi Kurowskiemu,

Marcelowi Kadłubowskiemu.


Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Reprezentacja

Jesteś tu: Aktualności Sport IX bieg po zdrowie